چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان. تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 12:10. نمایش «نویسنده» با موضوع چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان، با کارگردانی بلانچ مک لنتایر در شهر لندن در حال اجرا است. به گزارش مهر، این روزها تئاتر آلمیدا در شهر لندن میزبان نمایش «نویسنده» به نویسندگی الا هیکسون و کارگردانی بلانچ مک لنتایر است. در این نمایش چالش های یک نویسنده زن و تلاش های او برای به ثمر رساندن فعالیت خود در دنیای مردان به تصویر کشیده می شود. رومولا گارای، مایکل گولد، لارا رُسی و ساموئل و ...

چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان

تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 12:10


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,نمایش نویسنده

نمایش «نویسنده» با موضوع چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان، با کارگردانی بلانچ مک لنتایر در شهر لندن در حال اجرا است.

به گزارش مهر،  این روزها تئاتر آلمیدا در شهر لندن میزبان نمایش «نویسنده» به نویسندگی الا هیکسون و کارگردانی بلانچ مک لنتایر است. در این نمایش چالش های یک نویسنده زن و تلاش های او برای به ثمر رساندن فعالیت خود در دنیای مردان به تصویر کشیده می شود.

رومولا گارای، مایکل گولد، لارا رُسی و ساموئل وست بازیگران نمایش «نویسنده» هستند.

از ویژگی های این اثر نمایشی این است که منتقدان تئاتر انگلستان و اروپا نمایشنامه «نویسنده» و همچنین بازی رومولا گارای را در این نمایش تحسین کرده اند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه