ژست‌های ستاره سینما در شانگهای(+تصاویر). تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 08:35. محمدرضا گلزار صفحه اینستاگرامش را به تصاویری از خود اختصاص داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدرضا گلزار برای فیلمبردازی سریال "ساخت ایران2" به شانگهای سفر کرده است و عکس‌هایی از این سفر را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که در ادامه می توانید مشاهده کنید. گفتنی است؛ مدتی است پروسه ساخت سریال ساخت ایران 2 آغاز شده است. این سریال به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی پروین حسینی و منصور پورسه ...

ژست‌های ستاره سینما در شانگهای(+تصاویر)

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 08:35


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,محمدرضاگلزار

محمدرضا گلزار صفحه اینستاگرامش را به تصاویری از خود اختصاص داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدرضا گلزار برای فیلمبردازی سریال "ساخت ایران2" به شانگهای سفر کرده است و عکس‌هایی از این سفر را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

گفتنی است؛ مدتی است پروسه ساخت سریال ساخت ایران 2 آغاز شده است. این سریال به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی پروین حسینی و منصور پورسهراب در حال ساخت است.بازیگرانی مانند محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، سارا بهرامی، مهران احمدی و امیرحسین رستمی در آن به  ایفای نقش پرداخته اند.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,محمدرضاگلزار

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,محمدرضاگلزار

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,محمدرضاگلزار

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه